Napsali o nás

Novinky

Zde si můžete přečíst co o nás napsali...

 • 28 června 2024

  Dětský den plný zábavy a radosti v naší firmě Frostfood a.s.

  30. výročí společnosti jsme se rozhodli oslavit v rodinném duchu a uspořádali dětský den. Akce se konala v sobotu 15. června a přilákala stovky dětí. Tento den byl skvělou příležitostí pro rodiny našich zaměstnanců a místní obyvatele, aby se setkali a užili si rodinné atmosféry.

  Děti z Rokytnice v Orlických horách a okolí si užily bohatý program, který zahrnoval představení hasičského sboru a kouzelníka Šeklina, klauniádu, fotokoutek, kolotoč, aquazorbing a dokonce i pěnovou párty. Kouzelník svými triky a vystoupením rozproudil atmosféru a pobavil všechny přítomné. Děti si mohly pochutnat na různých lahůdkách, zmrzlině a cukrové vatě.

  Dětského dne se zúčastnilo více než 300 dětí spolu s jejich rodiči. Atmosféra byla skvělá, všichni si užívali slunečný den plný smíchu a radosti.

  Celý tento zážitek přispěl nejen k tomu, že se děti skvěle bavily, ale také k posílení pout mezi zaměstnanci a jejich rodinami.

  Určitě Dětský den v budoucnu zopakujeme.

 • 08 února 2024

  Tradiční výlov kapříků

  Jako každý rok nám náš pan ředitel vylovil a daroval kapříka na štědrovečerní stůl. Není zrovna milovníkem ryb, a přesto tuto tradici pro nás už roky drží.

  Na oblíbený tradiční výlov se za námi každý rok přijedou podívat i kolegyně na mateřské dovolené s dětmi, kteří lovení kapříků vždy s nadšením sledují. Ostatní si zase popovídají u výborného vánočního punče a ochutnávají cukroví. Tuto tradici si všichni moc užíváme.

 • 25 října 2023

  Podzimní sázení stromků

  Uvědomujeme si dopad lidské činnosti na kvalitu životního prostředí. I výroba našich produktů po sobě zanechává ekologickou stopu. Proto jsme se rozhodli vrátit přírodě alespoň malou část nazpět.

  Ve spolupráci s městem Rokytnice v Orlických horách jsme vysázeli nové stromky v našem regionu. A proč jsme s rozhodli právě pro sázení stromů? Stromy pomáhají zlepšovat kvalitu vzduchu tím, že absorbují oxid uhličitý a produkují kyslík. Navíc poskytují útočiště pro mnoho druhů zvířat a zachovávají biologickou rozmanitost.

  V pátek 6.10 jsme nechali počítače zavřené, nasadili pracovní rukavice a vydali se do nedalekého lesa sázet mladé smrky a buky. Cílem bylo vysázet 1 000 stromků a obnovit tak prázdná místa po zasažení kůrovcem. Sázení probíhalo mezi Horní Rokytnicí a Panským Polem.

  Počasí nám přálo a práce šla hezky od ruky. Sázeli jsme společně s odborníky ze správy lesa, kteří nám vysvětlili, jak správně postupovat a byli nápomocni po celou dobu práce. Odcházeli jsme s dobrým pocitem ze smysluplné práce, radosti z posílení týmového ducha a s předsevzetím si sázení brzy zopakovat.

  Rádi bychom z pomoci se zalesňováním udělali tradici. Plánujeme v této spolupráci pokračovat a každoročně vysázet minimálně 1 000 nových stromů.

 • 10 srpna 2023

  Projekt zodpovědná firma

  Jsme zapojeni do projektu - zodpovědná firma. Je to vzdělávací projekt, který podporuje vzdělávání v oblasti třídění odpadu. Jeho hlavním cílem je předat zaměstnancům českých firem prostřednictvím jejich zaměstnavatelů informace o správném nakládání s odpadem a to nejen v administrativních prostorách firmy, ale i v běžném každodenním životě.https://www.zodpovednafirma.cz/cz/clenove-projektu

   

 • 02 prosince 2021

  I naše výrobky se pyšní Klasou

  Vyzkoušejte naše zmrazené knedlíky a taštičky, které se pyšní vysokou kvalitou, která byla oceněna logem Klasa.

 • 24 srpna 2020

  Dnes FrostFood zásobuje celou Evropu

  S výraznou expanzí na zahraniční trhy začala společnost po návratu do českých rukou. V současnosti tvoří export 80 procent jejího obratu. Nejvzdálenější exportní zemí jsou pro ni Spojené Arabské Emiráty.

 • 05 června 2020

  Výrobce pizzy bude investovat do rozšíření výroby

  Společnost FrostFood, která v Rokytnici v Orlických horách vyrábí mraženou pizzu a další potraviny, chystá letos investice do dalšího rozšíření výroby za asi 160 milionů korun.

 • 20 dubna 2020

  Rozhovor pro Ekonomický magazín

  Rozhovor s JIŘÍM VLČKEM, předsedou představenstva FrostFood a. s.

 • 12 června 2019

  Pizza s plněným okrajem

  Nevíte co k večeři? Zkuste naší novou a výjimečnou Don Peppe pizzu s plněným okrajem.

 • 15 června 2018

  Bezlepkové výrobky z Orlických hor (www.celiak.cz)

  Don Peppe vám přináší jediné mražené bezlepkové knedlíky a gnocchi na českém trhu.

Proč zakousnout Don Peppe?

 • icon

  Tradiční receptura

 • icon

  Jednoduchá příprava

 • icon

  Český výrobek

 • icon

  Kvalitní suroviny